Instruktorzy

Piotr Pasternak

Absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Nauczyciel wychowania fizycznego. Trener I klasy UEFA  A piłki nożnej. Instruktor pływania, snowboardu, fitness, nordic walking. Starszy sternik motorowodny z licencją na holowanie narciarza wodnego. Ukończył specjalizację z dziennikarstwa sportowego na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Laureat trzeciego miejsca w IX Konkursie im. Waleriana Sikorskiego na prowadzenie zajęć wychowania fizycznego. Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego, kierownika wycieczek szkolnych oraz kierownika kolonii i zimowisk. Ukończył szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Kreator i animator licznych zajęć ruchowych, obozów i wyjazdów rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. Wieloletni organizator zajęć sportowych w Domu Kultury Ruczaj oraz Centum Kultury Dworek Białoprądnicki. Autor publikacji oraz twórca programów zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci. Właściciel firmy Carpe Diem Sport.

 

Tomasz Łysak

Absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Nauczyciel Wychowania Fizycznego.Międzynarodowy Instruktor SITN - PZN (IVSI), Instruktor SITN - PZN, Instruktor Sportu z licencją w zakresie sportu kwalifikowanego w narciarstwie alpejskim Trener klasy o profilu narciarstwo alpejskie.Instruktor pływania, siatkówki i piłki ręcznej. Starszy sternik motorowodny z licencją na holowanie narciarza wodnego. Trener II klasy piłki nożnej.Młodszy ratownik WOPR. Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego, kierownika wycieczek szkolnych oraz kierownika kolonii i zimowisk. Ukończył szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Organizator zajęć ruchowych, obozów sportowych i wyjazdów jednodniowych narciarskich dla dzieci i młodzieży. Organizator zajęć sportowych w Centum Kultury Dworek Białoprądnicki. Współtwórca firmy CDSport.

 

Joanna Pasternak

Magister Fizjoterapii krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz magister inżynier Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Instruktorka fitness, jak również instruktor pilates, odnowy biologicznej, pływania i aqua fitness.Uczestniczka licznych konwencji i szkoleń fitness.Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego. Organizatorka zajęć szkoleniowych dla młodzieży i dorosłych w zakresie Fitness i Gymstick.Sport i fitness od dawna jest nie tylko jej pracą, ale również pasją, sposobem na życie i najlepszym lekiem na całe zło o czym można się przekonać na każdych jej zajęciach. Jest uśmiechnięta i pełna energii, czym stara się zarazić wszystkich. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach fitness.Współtwórca firmy Carpe Diem Sport.
 

 

 

 

 

 

 

Justyna Porwit

Absolwentka krakowskiej Akademii Górniczo- Hutniczej. Bardzo wszechstronna i ambitna intruktorka fitness. Każde zajęcia są dla niej wyzwaniem i pasją. Czynnie uczestniczy i organizuje zajęcia od ponad 6 lat. Specjalizuje się w różnorodnych formach zajęć m.in. BUP, TBC, Step, Body Shape. Aby się rozwijać uczestniczy w licznych konwencjach i szkoleniach fitness. Prowadzenie zajęć daje jej ogromną satysfakcję i pozwala się spełnić. Niezmiernie pracowita, zawsze uśmiechnięta i pomocna jest ważnym ogniwem i świetną wizytówką CDSport,

 

 


Terminarz
Kliknij i zobacz kiedy odbywają się interesujące Cię zajęcia.

Zobacz kalendarz
  •                                                                 

© 2019 CDSport. Wszystkie prawa zastrzeżone